warsztaty

Warsztaty Popołudniowe

c_200_200_16777215_0_0_images_zdjecia_summer.jpgWarsztaty Popołudniowe prowadzone są na terenie Ośrodka „Jasienica 10” i w terenie.

Ośrodek daje nam możliwość prowadzenia różnych form zajęć, od zajęć sportowych, przez zajęcia artystyczne, kulinarne, ekologiczne, terapeutyczne czy edukacyjne.

Warsztaty Popołudniowe polegają na uzupełnianiu zajęć sportowych zajęciami artystycznymi, kulinarnymi, czy edukacyjnymi.

Wszystko zależy od chęci, dynamiki i zainteresowań grupy, warunków pogodowych i pory roku.

Warsztaty Popołudniowe kierowane są do dzieci i młodzieży.
Odbywają się zgodnie z rokiem szkolnym od września do czerwca, w tygodniu od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.00 - 19.00.

Cennik warsztatów:

• 1 dzień w tygodniu  200 zł miesięcznie
  • 2 dni w tygodniu  370 zł miesięcznie
  • 3 dni w tygodniu  550 zł miesięcznie

Dodatkowo proponujemy sobotnio/niedzielne wyprawy w góry, wyjazdy na żagle, narty.

Cena 4 godziny zajęć 75 zł (cena nie obejmuje kosztów wynajęcia sprzętu i karnetów).

zapraszamy :)

Foto | Ośrodek Jasienica