FERIE ZIMOWE Pejo

215 EURO
Załącznik

FERIE ZIMOWE 09.02 – 16.02.2019

Uwaga – dla osób nie korzystających ze szkolenia narciarskiego
ceny pobytu wyższe o 5%

Pejo to zlokalizowana w samym centrum parku Narodowego Stelvio, niewielka, spokojna stacja narciarska wchodząca w skład doliny Val di Sole słynącej z dużej liczby słonecznych dni i obfitych opadów śniegu. Jest to najstarszy ośrodek narciarski w całej dolinie Val di Sole, znany ze swoich źródeł termalnych i minerałów leczniczych od 1650 roku. Prawdziwie naturalne środowisko, piękne otoczenie majestatycznych gór, powoduje że jest to znakomite miejsce dla rodzinnego wypoczynku. Przygotowane udogodnienia dla rodzin z dziećmi (PEJO Kinderland), powodują że wypoczynek dla wszystkich miłośników sportów zimowych jest bezpieczny. Dla początkujących mamy łagodne, bezpieczne stoki, a na lubiących większe wyzwania czeka zjazd spod Monte Vioz z wysokości ponad 3000 do wioski czyli na poziom 1400 mnpm. Różnica wysokości to ponad 1600 m, a długość zjazdu to ponad 8km zjazdu po czerwonych trasach, z możliwością wyboru różnych wariantów trasy.

Razem mamy do dyspozycji 17 tras o łącznej długości prawie 20 km i różnej skali trudności z przewagą tras w kolorze czerwonym. Gigantowa trasa Mezolli umożliwia sprawdzenie własnych umiejętności, gdyż dysponuje możliwością pomiaru czasu zjazdu.

Hotel Vioz***

Położony w leśnym otoczeniu hotel, dysponuje również apartamentami usytuowanymi naprzeciwko głównego budynku. W trzy gwiazdkowym hotelu mamy duże i wygodne pokoje, restaurację, salę gier, salę wykładową i salę do jogi.

W położonym naprzeciwko budynku (niestety dodatkowo płatne) centrum spa Aphrodite Wellness (łaźnia turecka, łaźnia „sianowa”, sauna).

Hotel położony jest 300m od Pejo Thermal Spa, gdzie możemy skorzystać z 20% zniżki na wszystkie zabiegi z których słyną termy w Pejo. Więcej szczegółów na stronie: http://www.termepejo.it/

Cena w hotelu

dorośli - 750 zł/tydzień

dzieci  - 650 zł/tydzień

Przystępując do warsztatów narciarskich całą rodziną - 10% zniżki

Przed przyjazdem zapoznaj się z teorią

Dojazd własnymi środkami transportu

Taxa klimatyczna płatna na miejscu

Warsztaty narciarskie - Marek Ogorzałek, tel. 608 554 058,

Organizacja wyjazdu - zapisy - Renata Jankowiak, tel. 601 079 954,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Od 2019-02-09 do 2019-02-16