FERIE ZIMOWE San Martino di Castrozza

FERIE ZIMOWE 26.01 – 02.02.2019

Uwaga – dla osób nie korzystających ze szkolenia narciarskiego
ceny pobytu wyższe o 5%

Wyjazd na narty z Markiem Ogorzałkiem i Szkołą Carvingu to coś, czego zimą nie powinno zabraknąć. Ci którzy już u nas byli, wiedzą o czym mówię. Ci którzy jeszcze nie byli, a są tutaj, bo słyszeli coś o nas, niech słuchają dalej. W tym roku spotykamy się w San Martino di Castrozza klimatycznym kurorcie będącym częścią obszaru narciarskiego Passo Rolle, najbardziej na południe wysuniętego odcinka Dolomiti Superski. Zazwyczaj pełno tu słońca i śniegu. Temperatury przyjazne. Nie wiele, ale do jazdy wystarczająco bo ponad 60 – kilometrów szerokich, dobrze przygotowanych i pustych!!! tras

Miejsce działania, Hotel Majestic***. Jeżeli wolicie inną miejscówkę, rezerwujcie apartament, lub hotel w innym standardzie na własną rękę. Najprościej zrobić to przez booking.com.pl. Wpisujecie San Martino di Castrozza (kopiuj - wklej) datę przyjazdu, wyjazdu, ilość dorosłych dzieci (ich wiek) standard: apartamenty hotele. Wyskoczy wam sporo innych możliwość. Zapraszamy. Wtedy zgłoście się do nas na warsztaty narciarskie, żebyśmy byli przygotowani na Wasz przyjazd.

Warsztaty narciarskie, to nasza perełka, to kwintesencja całego wyjazdu. Nasze motto „dobra technika, to brak napięcia między narciarzem a nartami” i nie dotyczy tylko jazdy na nartach ale i całego wyjazdu. Nie wyliczamy ile godzin jesteśmy z Wami, przed śniadaniem, powitanie słońca. Narty, od otwarcia do zamknięcia wyciągów. Mamy własny, oparty na 20 letnim doświadczeniu, scenariusz zajęć, ale o nim później, co by nie zanudzać. Wieczorem rozciąganie z elementami jogi i video analizy. Program dnia bogaty. Chętni i aktywni nie będą narzekać. Mniej aktywni – spokojnie, nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkim.

Dlaczego warto z nami wyjechać? Najlepiej wiedzą Ci, którzy do nas wracają.
Przeglądnijcie szczegóły naszej oferty. W razie pytań uwag lub wątpliwości jesteśmy w kontakcie.

Zapraszamy - fajnie byłoby razem pojeździć.

Warsztaty narciarskie - Marek Ogorzałek, tel. 608 554 058,

Organizacja wyjazdu - zapisy - Renata Jankowiak, tel. 601 079 954,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HOTEL MAJESTIC DOLOMITI 3*

Hotel Majestic Dolomiti urządzony został w stylu alpejskim i oferuje panoramiczny widok na dolinę Valle del Primiero. Do dyspozycji Gości jest kryty basen, restauracja oraz bezpłatna ogrzewana przechowalnia sprzętu narciarskiego. Do centrum miejscowości San Martino di Castrozza można dojść w 5 minut.

Hotel położony jest w odległości 1,5 km od stoków narciarskich Tognola e Passo Rolle. W odległości 50 metrów od obiektu znajduje się przystanek, przy którym zatrzymują się bezpłatne autobusy dla narciarzy.

Pokoje wyposażone są w klasyczne meble i telewizor. W każdym pokoju znajduje się łazienka z suszarką do włosów. Większość pokoi dysponuje balkonem z pięknym widokiem na Dolomity.

Restauracja czynna jest w porze lunchu i kolacji. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne.
Hotel oferuje różnorodny program rozrywkowy, w tym miniklub dla dzieci.

FERIE ZIMOWE 26.01 – 02.02.2019

Cena w hotelu:

Dorośli – 670 EUR

Dzieci ur po 30.11.2002 – 460 EUR

1 rodzic + 1 dziecko 2-13 lat - 510 EUR

ur. po 30.11.2010 – 290 EUR / 1 rodzic + 1 dziecko 2-13 lat - 340 EUR

dziecko do lat 7 w pokoju rodziców – 50 EUR

dopłata do pokoju 1-os – 125 EUR

Uwaga – dla osób nie korzystających ze szkolenia narciarskiego
ceny pobytu wyższe o 5%

Cena zawiera:

• 7 noclegów w hotelu Majestic Dolomiti***