Żagle | Konie | Survival

W tegoroczne wakacje zapraszamy Was na warsztaty ukierunkowane
na żeglarstwo, jazdę konną i przygodę.
Wszystkie warsztaty wzajemnie się uzupełniają i rozwijają.

Jedna impreza "Wakacje w Jaście" - wiele atrakcji :)

WAKACJE W JAŚCE - bez noclegu

Wakacje Letnie 2018
Termin: 2018-07-02 - 2018-07-06

Miejsce: Jasienica

Tegoroczne wakacje zapowiadają się niezmiernie ciekawie.

Żagle, konie, survival - dla każdego coś ciekawego. Nie wiem czy na wszystko wystarczy czasu, ale warto spróbować. Ostatni rok pokazał, że żagle, to nie wszystko. Dziewczęta z chęcią jeździły na konie a chłopcy ochoczo rozpalali ognicho. W tym roku zapraszamy na warsztaty mieszane, ukierunkowane na żagle, konie lub Survival.

"Jasienica 10" to dom, do którego zapraszają Was Kasia, Hania, Iza i Marek.  Oprócz nas, czekają spragnione pieszczot dwie sunie Gabi i Tora oraz koty: Kit, Katia, Franek, Zosia i Felek.

W naszym domu znajdziecie przestrzeń do aktywnego i radosnego spędzenia wakacji. Świeżo otwarta sala gimnastyczna, sala plastyczna, sala kinowa i kuchnia. Sad w ogrodzie z paleniskiem i miejscami do biwakowania.

Doskonała lokalizacja, okolice Bielska - Białej, daje możliwość codziennych wypraw w góry Beskidu Śląskiego, nad Jezioro Żywieckie, czy do pobliskiej stadniny koni.

Na Warsztaty Żeglarskie zapraszamy dzieci i młodzież chcącą zgłębiać tajniki żeglarstwa. Będziemy żeglować na dużych jachtach Trenerze i Dezecie, sportowych Omegach i Sigmach. Nie zabraknie też samodzielnego żeglowania na Optymiście.  Jak to na obozach żeglarskich bywało, nie zabraknie elementów Survivalu.

Na Warsztaty Konne zapraszamy dzieci i młodzież zakochane w koniach. Spragnione nie tylko jazdy ale i kontaktu z koniem. Praca z ziemi, to wszystkie działania jakie *wykonujemy wywołujące akcję lub reakcje konia, kiedy nie siedzimy w siodle. Głaskanie, czyszczenie, siodłanie, zdobywanie wspólnego zaufania. Warsztaty konne zawierają również elementy żeglarstwa i Survivalu.

Na Warsztaty Survival zapraszamy dzieci i młodzież szukających możliwości sprawdzenia się w naturalnych warunkach. Umiejętność przygotowania i rozpalenia ogniska. Ugotowania strawy. Czytania mapy. Odnalezienia się w górach i spędzenia nocy w leśnej Jurcie Adama Klimy pod Klimczokiem włącznie.  Warsztaty survivalowe zawierają elementy żeglarstwa i jazdy konnej.

Bazą dla wszystkich warsztatów jest Ośrodek "Jasienica 10", skąd grupa żeglarska wyrusza nad Jezioro Żywieckie, grupa konna do stadniny "Pod Dębami" a survival, na wyprawę w góry. Program warsztatów i ilość ciekawostek jest bardzo wyczerpujący, więc każdą chwilę trzeba wykorzystać na odpoczywanie.

Cena bez noclegu  600 zł

Marek 608 554 058, Iza 600 080 074