Warsztaty carvingowe - Paso Tonale

Szkolenia narciarskie
Termin: 2018-02-03 - 2018-02-10

Miejsce: Paso Tonale

Passo Tonale to stacja narciarska położona w obrębie słynnej „Doliny Słońca”, czyli Val di Sole. Duża ilość dni słonecznych  w roku oraz jedne z najobfitszych w Alpach opadów śniegu czynią miejsce dla zimowej turystyki wręcz wymarzone.

Tonale to także lodowiec Presena z trudną, długą trasą Paradiso, oraz położone w zacisznej górskiej wiosce Ponte di Legno z raczej trudnymi trasami leżącymi pośród lasów. Połączenie pomiędzy nimi zapewnia nowoczesna kolejka Cabinovia, która w 15 minut przewiezie narciarza z Ponte Di Legno na przełęcz Tonale lub odwrotnie. Możliwa jest również wersja dojazdu na nartach.

Samo Tonale to południowe stoki położone w szerokiej dolinie i ok 70 km pięknych szerokich, nasłonecznionych, różnych tras dla narciarzy początkujących i bardzo dobrze jeżdżących. Zaczynają się od wysokości ok. 1880 m n.p.m. więc warunki do szusowania najczęściej są wyśmienite.

Hotel Adamello

Hotel położony 300 m od centrum Tonale, przy głównej drodze i pobliżu wyciągów narciarskich.
Duże wygodne pokoje umeblowane w alpejskim stylu z dużą ilością  elementów drewnianych tworzą ciepłą atmosferę dla wypoczynku.

Korzystająca z lokalnych tradycji alpejskich kuchnia zapewnia  róznorodność klasycznych włoskich potraw. Raz w tygodniu serwowany jest posiłek przy świecach z tradycyjnym „Trentino’s menu”, a duża panoramiczna jadalnia z pięknymi widokami na dolinę to dodatkowa atrakcja przy posiłku.

Specjalnie dla dzieci dostępny jest bogato wyposażony pokój zabaw o powierzchni ok.  100 m2, a także kącik dziecięcy w ...jadalni ułatwiający oczekiwanie na kolejne danie niespokojnym młodym konsumentom.

Termin wyjazdu:

Zakończenie sezonu ferii zimowych 03.02 – 10.02.2018
Uwaga – dla osób nie korzystających ze szkolenia narciarskiego ceny pobytu wyższe o 5%

Dorośli – 688 EUR
Dzieci ur po 30.11.2001 – 480 EUR
po 30.11.2009 – 344 EUR

Cena zawiera:

• Uczestnictwo i opiekę instruktorską w autorskim programie szkoleniowym Marka Ogorzałka
  • Warsztaty narciarskie połączone z wieczorną analizą wideo
  • Wieczorne zajęcia z jogi
  • 7 noclegów w 3 gwiazdkowym hotelu Adamello
  • Śniadania i obiadokolacje