Żagle | Konie | Survival

W tegoroczne wakacje zapraszamy Was na warsztaty ukierunkowane
na żeglarstwo, jazdę konną i przygodę.
Wszystkie warsztaty wzajemnie się uzupełniają i rozwijają.

Jedna impreza "Wakacje w Jaście" - wiele atrakcji :)

Witajcie serdecznie

Tegoroczne wakacje zapowiadają się niezmiernie ciekawie.

Żagle, konie, Survival - dla każdego coś ciekawego. Nie wiemy czy na wszystko wystarczy czasu, ale warto spróbować. Ostatni rok pokazał, że żagle to nie wszystko. Dziewczęta z chęcią jeździły na konie a chłopaki ochoczo rozpalały ognisko. W tym roku idziemy na całość i zapraszamy na obozy i półkolonie z wieloma aktywnościami, podczas których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie ... .

Dodatkową atrakcją tego lata jest obóz młodzieżowy "Joy" w Tarasce,
podczas którego będziemy łączyć plastykę-teatr-ruch.

Zapraszamy!

Zapraszamy do obserwowania nas na stronie internetowej i facebook’u.

 

Foto | Ogorzalek Carving S'cool