Sezon narciarski 2018/2019

FARIE ŚWIĄTECZNE, SYLWESTER, FERIE ZIMOWE POLSKA
"JASIENICA 10"

FERIE ZIMOWE San Martino di Castrozza

Wyjazd na narty z Markiem Ogorzałkiem i Szkołą Carvingu to coś, czego zimą nie powinno zabraknąć. Ci którzy już u nas byli, wiedzą o czym mówię. Ci którzy jeszcze nie byli, a są tutaj, bo słyszeli coś o nas, niech słuchają dalej. W tym roku spotykamy się w San Martino di Castrozza klimatycznym kurorcie będącym częścią obszaru narciarskiego Passo Rolle, najbardziej na południe wysuniętego odcinka Dolomiti Superski. Zazwyczaj pełno tu słońca i śniegu. Temperatury przyjazne. Nie wiele, ale do jazdy wystarczająco bo ponad 60 – kilometrów szerokich, dobrze przygotowanych i pustych!!! tras.

Warsztaty narciarskie, to nasza perełka, to kwintesencja całego wyjazdu. Nasze motto „dobra technika, to brak napięcia między narciarzem a nartami” i nie dotyczy tylko jazdy na nartach ale i całego wyjazdu. Nie wyliczamy ile godzin jesteśmy z Wami, przed śniadaniem, powitanie słońca. Narty, od otwarcia do zamknięcia wyciągów. Mamy własny, oparty na 20 letnim doświadczeniu, scenariusz zajęć, ale o nim później, co by nie zanudzać. Wieczorem rozciąganie z elementami jogi i video analizy. Program dnia bogaty. Chętni i aktywni nie będą narzekać. Mniej aktywni – spokojnie, nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkim.

Dlaczego warto z nami wyjechać? Najlepiej wiedzą Ci, którzy do nas wracają.

Przeglądnijcie szczegóły naszej oferty.

W razie pytań uwag lub wątpliwości jesteśmy w kontakcie.

Zapraszamy - fajnie byłoby razem pojeździć.

Zapraszamy do obserwowania nas na stronie internetowej i facebook’u.

Foto | Ogorzalek Carving S'cool